Wkrętak precyzyjny PicoFinish 260 PF 1,0x40
• Idealny do wkręcania precyzyjnego i filigranowego w elektronice, mechanice precyzyjnej i modelarstwie
• Większe wyczucie podczas prac dzięki smukłemu uchwytowi i kapturkowi obrotowemu
• Koncepcja rozmiaru uchwytu śrubokręta zapewnia optymalną równowagę pomiędzy precyzją i kontrolą
• Większe wyczucie podczas prac dzięki smukłemu uchwytowi i kapturkowi obrotowemu
• Koncepcja rozmiaru uchwytu śrubokręta zapewnia optymalną równowagę pomiędzy precyzją i kontrolą
| Numer artykułu. | WL35664 |
| Model | 260P |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00476 |
| Długość z opakowaniem | 158 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 56 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 43 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | 260P |
| Producent masy brutto | 9 g |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 134 mm |
| Średnica uchwytu | 9 mm |
| Długość uchwytu | 90 mm |
| Średnica ostrza | 2 mm |
| Długość ostrza | 40 mm |
| Grubość cięcia | 0,18 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |