Ścianka działowa ESD 300 T5.08 (-)
• nie zamontowana, luzem
• do stosowania w pojemnikach o wysokości minimalnej h=130 mm
• do stosowania w pojemnikach o wysokości minimalnej h=130 mm
| Numer artykułu. | WL35725 |
| Model | 2310.120. |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1004198 |
| Długość | 235 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PPC |
| Masa netto (producent) | 120 g |
| Tworzywo | Tworzywo sztuczne |
| Zakres temperatur °C | -20 – 80 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |