Szczypce tnące boczne z klipsem zabezpieczającym, bez skosu, Cu 1,3 mm, 138 mm
z klipsem zabezpieczającym
Szczypce tnące boczne. Jedno z najpopularniejszych narzędzi tnących, zaprojektowane specjalnie do bardzo wrażliwych zastosowań elektronicznych. Grubość stali 2,5 mm. Długość narzędzia 138 mm. Dostępne również w wersji ESD-safe i z klipsem zabezpieczającym. Model uchwytu St.
• bez skosu
• Średnica (miedź) do: 1,30 mm
• długość: 138 mm
• z klipsem zabezpieczającym
Szczypce tnące boczne. Jedno z najpopularniejszych narzędzi tnących, zaprojektowane specjalnie do bardzo wrażliwych zastosowań elektronicznych. Grubość stali 2,5 mm. Długość narzędzia 138 mm. Dostępne również w wersji ESD-safe i z klipsem zabezpieczającym. Model uchwytu St.
• bez skosu
• Średnica (miedź) do: 1,30 mm
• długość: 138 mm
• z klipsem zabezpieczającym
| Numer artykułu. | WL35805 |
| Model | TR 25 A |
| Producent | PIERGIACOMI |
| Numer artykułu producenta. | TR 25 A |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Wytnij kształt | bez fazą |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 138 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Średnica drutu (do) | 1,3 mm |
| Dane producenta GPSR | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |