Puszka ESD z zawiasami, czarna, 225x125x60 mm
• Pokrywa i puszka z jednego kawałka materiału
• Zatrzask i zawias elastyczny sprawiają, że części elektroniczne są szczelnie i trwale zapakowane
• Wymiary wewnętrzne: 221x121x55 mm
• Wysokość użytkowa: 55 mm
• Zatrzask i zawias elastyczny sprawiają, że części elektroniczne są szczelnie i trwale zapakowane
• Wymiary wewnętrzne: 221x121x55 mm
• Wysokość użytkowa: 55 mm
| Numer artykułu. | WL35861 |
| Model | 2212.060. |
| Linia modelowa | ESD FTB MC |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1004188 |
| Długość | 225 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Długość wewnętrzna | 221 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 121 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 55 mm |
| Tworzywo | PP |
| W zestawie bateria | nie |
| Objętość (litry) | 1,5 l |
| Masa netto (producent) | 188 g |
| Właściwości opakowania | przewodzący |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zakres temperatur °C | -20 – 80 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |