Stacja rozlutowująca DIGITAL 2000A Pęseta, 80 W, 230 V
Stacja lutownicza i rozlutowująca DIGITAL 2000 A firmy ERSA to wszechstronne i sterowane procesorem urządzenie do wymagających prac lutowniczych i rozlutowniczych w warsztatach, środowiskach produkcyjnych lub rozwojowych. Dzięki mocy znamionowej 80 W przy niskim napięciu 230 V/24 V obejmuje szeroki zakres zastosowań, od delikatnych komponentów SMD po klasyczne połączenia lutowane THT.
Dzięki cyfrowej kontroli temperatury z algorytmem PID, zakres roboczy można precyzyjnie regulować w zakresie od ok. 50 °C do 450 °C, co zapewnia szybki czas reakcji i stabilne temperatury lutowania - nawet przy zmieniających się obciążeniach termicznych.
Stacja jest antystatyczna (zgodna z ESD) i posiada czytelny wyświetlacz cyfrowy. Dodatkowe funkcje mogą być używane za pośrednictwem menu, w tym przełączanie między °C i °F, czas czuwania (0-60 minut) w celu ochrony grotu lutowniczego i ochrona hasłem parametrów.
Główną zaletą DIGITAL 2000 A jest automatyczne rozpoznawanie narzędzi: podłączone narzędzia, takie jak narzędzia do lutowania lub rozlutowywania, są rozpoznawane, a zachowanie kontrolne stacji jest odpowiednio dostosowywane. Oznacza to, że dostępne są cztery konfigurowalne programy - indywidualnie dla różnych narzędzi lub płytek.
Stacja działa z niskim napięciem 24 V dla podłączonych narzędzi, które mają bardzo elastyczne, odporne na ciepło i antystatyczne kable. Oznacza to, że można obsługiwać szeroką gamę lutownic i narzędzi do rozlutowywania, które nadają się zarówno do lutowania, jak i rozlutowywania.
W połączeniu z pęsetą do rozlutowywania SMD i wysokiej jakości grotami do rozlutowywania ERSADUR wchodzącymi w zakres dostawy, DIGITAL 2000 A nadaje się do precyzyjnego rozlutowywania komponentów o różnych kształtach i rozmiarach.
• Stacja rozlutowująca DIGITAL 2000A
• z pincetą do rozlutowywania SMD 450MDJ
• Końcówki do rozlutowywania ERSADUR 422MD
• Stojak do przechowywania A43
• Zakres temperatur = 50 - 450 °C
• 230 / 24 V - 80 W
• Kompatybilny z ESD
• z wtyczką szwajcarską
Dzięki cyfrowej kontroli temperatury z algorytmem PID, zakres roboczy można precyzyjnie regulować w zakresie od ok. 50 °C do 450 °C, co zapewnia szybki czas reakcji i stabilne temperatury lutowania - nawet przy zmieniających się obciążeniach termicznych.
Stacja jest antystatyczna (zgodna z ESD) i posiada czytelny wyświetlacz cyfrowy. Dodatkowe funkcje mogą być używane za pośrednictwem menu, w tym przełączanie między °C i °F, czas czuwania (0-60 minut) w celu ochrony grotu lutowniczego i ochrona hasłem parametrów.
Główną zaletą DIGITAL 2000 A jest automatyczne rozpoznawanie narzędzi: podłączone narzędzia, takie jak narzędzia do lutowania lub rozlutowywania, są rozpoznawane, a zachowanie kontrolne stacji jest odpowiednio dostosowywane. Oznacza to, że dostępne są cztery konfigurowalne programy - indywidualnie dla różnych narzędzi lub płytek.
Stacja działa z niskim napięciem 24 V dla podłączonych narzędzi, które mają bardzo elastyczne, odporne na ciepło i antystatyczne kable. Oznacza to, że można obsługiwać szeroką gamę lutownic i narzędzi do rozlutowywania, które nadają się zarówno do lutowania, jak i rozlutowywania.
W połączeniu z pęsetą do rozlutowywania SMD i wysokiej jakości grotami do rozlutowywania ERSADUR wchodzącymi w zakres dostawy, DIGITAL 2000 A nadaje się do precyzyjnego rozlutowywania komponentów o różnych kształtach i rozmiarach.
• Stacja rozlutowująca DIGITAL 2000A
• z pincetą do rozlutowywania SMD 450MDJ
• Końcówki do rozlutowywania ERSADUR 422MD
• Stojak do przechowywania A43
• Zakres temperatur = 50 - 450 °C
• 230 / 24 V - 80 W
• Kompatybilny z ESD
• z wtyczką szwajcarską
| Numer artykułu. | WL36535 |
| Model | 1DIG20A450060 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 1DIG20A450060 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Typ wtyczki zasilającej | Typ F: 2-polig (DE) |
| Moc | 80 W |
| Moc znamionowa | 80 W |
| Woltaż | 230 V |
| Napięcie wtórne | 24 V |
| Zakres temperatur °C | 50 – 450 °C |
| Stacja (typ) | Stacja do odlutowania |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ERSA GmbH Leonhard-Karl-Strasse 24 DE-97877 Wertheim www.ersa.de |