Klucz trzpieniowy, 6-kątny, 2,5 mm, oksydowany, 21x59 mm
Wkrętak offsetowy BAHCO 1995M-2.5 został opracowany specjalnie do pracy z metrycznymi śrubami z gniazdem sześciokątnym i oferuje maksymalną precyzję przy małych i trudno dostępnych połączeniach śrubowych. Dzięki całkowitej długości 59 mm i długości ostrza 21 mm, idealnie nadaje się do precyzyjnych zastosowań inżynieryjnych, prac montażowych i napraw.
Wykonany z wysokiej jakości, w pełni hartowanej stali wkrętak gwarantuje trwałość, stabilność i optymalne przenoszenie siły. Czerniona powierzchnia chroni narzędzie przed korozją i jednocześnie nadaje mu atrakcyjny wygląd. Rozmiar gniazda sześciokątnego jest wyraźnie wytłoczony na ostrzu, aby zapewnić szybki i bezbłędny wybór.
Wyprodukowany zgodnie ze standardami ISO 2936, klucz sześciokątny L firmy BAHCO imponuje precyzją, ergonomią i niezawodnością. Jest kompaktowy, solidny i niezbędny dla każdego rzemieślnika lub technika, który chce bezpiecznie i wydajnie pracować w ograniczonych przestrzeniach.
• Klucz sześciokątny L do śrub z gniazdem sześciokątnym, metryczny
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Wypalone
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• ISO 2936
Wykonany z wysokiej jakości, w pełni hartowanej stali wkrętak gwarantuje trwałość, stabilność i optymalne przenoszenie siły. Czerniona powierzchnia chroni narzędzie przed korozją i jednocześnie nadaje mu atrakcyjny wygląd. Rozmiar gniazda sześciokątnego jest wyraźnie wytłoczony na ostrzu, aby zapewnić szybki i bezbłędny wybór.
Wyprodukowany zgodnie ze standardami ISO 2936, klucz sześciokątny L firmy BAHCO imponuje precyzją, ergonomią i niezawodnością. Jest kompaktowy, solidny i niezbędny dla każdego rzemieślnika lub technika, który chce bezpiecznie i wydajnie pracować w ograniczonych przestrzeniach.
• Klucz sześciokątny L do śrub z gniazdem sześciokątnym, metryczny
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Wypalone
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• ISO 2936
| Numer artykułu. | WL38732 |
| Model | 1995M-2.5 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 1995M-2,5 |
| Długość | 59 mm |
| Szerokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Klucz imbusowy |
| Gniazdo sześciokątne | 2,5 mm |
| Długość narzędzia | 59 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |