Wkrętak SoftFinish ESD 362SF ESD T20x100; SoftFinish ESD
Do prac przy wszystkich elementach narażonych na wyładowania elektrostatyczne
| Numer artykułu. | WL38939 |
| Model | 362ESD |
| Alternatywna nazwa artykułu | 362ESD020100 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 27147 |
| Długość z opakowaniem | 234 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 110 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 84 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 61340-5-1 |
| Seria produktów | 362ESD |
| Producent masy brutto | 83 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX20 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 218 mm |
| Średnica uchwytu | 36 mm |
| Długość uchwytu | 118 mm |
| Średnica ostrza | 4 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |