ESD Płytka podłogowa, szary, 500 x 500 x 7 mm, z punktem uziemienia
Ważne: Należy przestrzegać instrukcji montażu płytek podłogowych ecotile. Instrukcje te są dostępne w sekcji "Dokumenty" > "Download technical data sheet".
• z punktem uziemienia (1 szt.)
• certyfikowany zgodnie z ISO90001
• ISO 61340/5
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ Ohm/m2 do 3 x 10⁶ Ohm
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm
• trudnopalny - klasa Bfl s1
• antypoślizgowe
• odporny chemicznie
• redukuje kurz i hałas
• łatwy montaż dzięki złączom blokującym - montaż typu "click-and-use
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
• z punktem uziemienia (1 szt.)
• certyfikowany zgodnie z ISO90001
• ISO 61340/5
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ Ohm/m2 do 3 x 10⁶ Ohm
• Rezystancja do uziemienia od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm
• trudnopalny - klasa Bfl s1
• antypoślizgowe
• odporny chemicznie
• redukuje kurz i hałas
• łatwy montaż dzięki złączom blokującym - montaż typu "click-and-use
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
| Numer artykułu. | WL40024 |
| Model | ECOTILE-16.104 GR |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | 16.104 |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | szary (RAL 7015) |
| Kolor | jasnoszary |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | T-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa |
| Rogi | zaokrąglony |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |
Pomiń galerię produktów
Akcesoria
Rampa podłogowa z PCW, czerwony, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Cena regularna:
6,37 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41897
Numer producenta
E57.701/1
Rampa podłogowa z PCW, ciemnoniebieski, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Cena regularna:
6,37 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41896
Numer producenta
E57.501/1
Rampa podłogowa z PCW, zielony, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Cena regularna:
6,37 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41895
Numer producenta
E57.401/1
inne warianty
Popularne
Rampa podłogowa z PCW, grafitowy, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41894
Numer producenta
E57.231/1
Warianty 5,85 €
Cena regularna:
6,37 €
inne warianty
Popularne
Rampa podłogowa z PCW, ciemnoszary, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41893
Numer producenta
E57.221/1
Warianty 5,85 €
Cena regularna:
6,37 €
inne warianty
Rampa podłogowa z PCW, szary, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41892
Numer producenta
E57.201/1
Warianty 5,85 €
Cena regularna:
6,37 €
inne warianty
Rampa podłogowa z PCW, czarny, 7 mm > 1 mm, 500 x 90 mm
Cena regularna:
6,37 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41891
Numer producenta
E57.101/1
Rampa narożna z PCW, czerwony, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41889
Numer producenta
E57.700/1
Rampa narożna z PCW, ciemnoniebieski, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41888
Numer producenta
E57.500/1
Sale
Rampa narożna z PCW, zielony, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Cena regularna:
5,61 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41887
Numer producenta
E57.400/1
inne warianty
Sale
Rampa narożna z PCW, grafitowy, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41886
Numer producenta
E57.230/1
inne warianty
Rampa narożna z PCW, ciemnoszary, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41885
Numer producenta
E57.220/1
inne warianty
Sale
Rampa narożna z PCW, szary, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41884
Numer producenta
E57.200/1
Warianty 5,81 €
Cena regularna:
8,44 €
Rampa narożna z PCW, czarny, 7 mm > 1 mm, 590 x 90 mm, 1 szt.
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL41883
Numer producenta
E57.100/1
inne warianty
Sale
PVC Rampa narożna, od 7 mm do 1 mm, żółty, dł. = 590 mm
Cena regularna:
8,44 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL40030
Numer producenta
E57.600/1
inne warianty
PVC Rampa podłogowa, od 7 mm do 1 mm, żółty, 500 x 90 mm (dł. x szer.)
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL40028
Numer producenta
E57.601/1
Warianty 5,85 €
Cena regularna:
6,37 €
Popularne
ESD Płytka podłogowa, szary, 500 x 500 x 7 mm
Cena regularna:
81,22 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL40013
Numer producenta
E500/7/ESD