KIT 1 Ramię odsysające z dyszą lejkową ALFA
• z dyszą lejkową ALFA i zaciskiem montażowym
• Nadaje się do wszystkich odkurzaczy Zero Smog
• Nadaje się do wszystkich odkurzaczy Zero Smog
| Numer artykułu. | WL40591 |
| Model | FT91000037 |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | FT91000037N |
| Długość | 1500 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 60 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |