Płytka do oznakowania podłogi z logo ESD, żółty, 500 x 500 x 7 mm
Ważne: Należy przestrzegać instrukcji montażu płytek podłogowych ecotile. Instrukcje te są dostępne w sekcji "Dokumenty" > "Download technical data sheet".
• Piktogram ESD
• Płytka podłogowa 500 x 500
• grubość 7mm
• UWAGA: tylko znak optyczny, płytka nie jest dostępna w wersji ESD
• Piktogram ESD
• Płytka podłogowa 500 x 500
• grubość 7mm
• UWAGA: tylko znak optyczny, płytka nie jest dostępna w wersji ESD
| Numer artykułu. | WL41342 |
| Model | ECOTILE-13.232 |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | 13.232/7 |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | żółty (RAL 1023) |
| Kolor | żółty |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | T-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa z oznaczeniem |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |