950 PKL BM Klucz kątowy, metryczny, BlackLaser
• Klucz kątowy do śrub imbusowych
• Klasyfikacja metryczna
• Z sześciokątną głowicą kulową na dłuższym ramieniu
• BlackLaser zapewniający lepszą ochronę przed korozją i długą żywotność
• Długość ostrza długie/krótkie: 90/14 mm
• Klasyfikacja metryczna
• Z sześciokątną głowicą kulową na dłuższym ramieniu
• BlackLaser zapewniający lepszą ochronę przed korozją i długą żywotność
• Długość ostrza długie/krótkie: 90/14 mm
| Numer artykułu. | WL41777 |
| Model | 950 PKL BM |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05027101001 |
| Długość | 90 mm |
| Szerokość | 14 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Długość z opakowaniem | 118 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 35 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Zakres dostawy | 1.5x90 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Masa netto (producent) | 1,5 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ śrubokręta | Klucz imbusowy |
| Gniazdo sześciokątne | 1,5 mm |
| Długość narzędzia | 90 mm |
| Długość ostrza | 90 mm |
| Długość ostrza w calach | 3,5 in |
| Rozmiar klucza | 1,5 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |