Płytka do oznakowania podłogi z logo Ochrona słuchu, niebieski, 500x500 mm
Blokujące się płytki przemysłowe Ecotile nadają się jako płytki podłogowe do zastosowań komercyjnych, domowych i lekkich zastosowań przemysłowych w celu zmniejszenia zapylenia i hałasu. Powinny być instalowane na twardych powierzchniach. Płytki podłogowe są wykonane z formowanego wtryskowo materiału kompozytowego, który jest przyjazny dla środowiska.
• Piktogram ochrony słuchu
• niebieski/biały
• Wymiary: 500 mm x 500 mm
• Piktogram ochrony słuchu
• niebieski/biały
• Wymiary: 500 mm x 500 mm
| Numer artykułu. | WL41970 |
| Model | ecotile Flooring |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | 13.239 |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | niebieski |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | pvc |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | T-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa z oznaczeniem |
| Właściwości pokrycia | gładki |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |