Dysza do rozlutowywania do FR-400, 2,6 / 6,6 mm
• do pompy rozlutowującej HAKKO FR 4001
| Numer artykułu. | WL42253 |
| Model | N60-06 |
| Producent | HAKKO |
| Numer artykułu producenta. | N60-06 |
| Długość | 125 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | N60 |
| Seria wskazówek | N60 |
| Średnica wewnętrzna | 2,6 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6,6 mm |
| Kształt końcówki | okrągły |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | FR-4003 |
| Pasująca rękojeść | FR 400 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | TBK - Technisches Büro Kullik GmbH Industriestrasse 27 DE-56276 Großmaischeid www.kullik.com/ |