Skrzynka regałowa z otwartą przednią częścią, 300 x 186 x 156 mm, niebieski
Otwarta skrzynka do przechowywania o wymiarach 300 x 186 x 156 mm firmy TRESTON oferuje praktyczne i przejrzyste rozwiązanie do przechowywania narzędzi, małych części lub materiałów. Pojemność 5 litrów umożliwia bezpieczne i uporządkowane przechowywanie różnych przedmiotów.
Dzięki przezroczystemu frontowi można przez cały czas mieć wgląd w zawartość, a przegrody V-19 umożliwiają elastyczny podział. Wymiary wewnętrzne wynoszą 230 x 155 x 140 mm, a wymiary zewnętrzne 300 x 186 x 156 mm.
Pojemnik jest wykonany z wytrzymałego materiału PP i jest dostępny w kolorze niebieskim. Idealnie nadaje się do użytku w warsztatach, magazynach lub na stanowiskach pracy, które wymagają czystego, zorganizowanego przechowywania. Możesz również skorzystać z konfiguratora TRESTON 3D, aby dostosować indywidualną stację roboczą do swoich potrzeb.
Otwarta skrzynia magazynowa 1930-6 firmy TRESTON przekonuje swoją funkcjonalnością, stabilnością i łatwą obsługą - to idealne rozwiązanie do uporządkowanego przechowywania w przemyśle i handlu.
• Wymiary zewnętrzne D x W x H = 300 x 186 x 156 mm
• Wymiary wewnętrzne D x W x H = 230 x 155 x 140 mm
• Pojemność 5 litrów
• Przegrody: V-19
Dzięki przezroczystemu frontowi można przez cały czas mieć wgląd w zawartość, a przegrody V-19 umożliwiają elastyczny podział. Wymiary wewnętrzne wynoszą 230 x 155 x 140 mm, a wymiary zewnętrzne 300 x 186 x 156 mm.
Pojemnik jest wykonany z wytrzymałego materiału PP i jest dostępny w kolorze niebieskim. Idealnie nadaje się do użytku w warsztatach, magazynach lub na stanowiskach pracy, które wymagają czystego, zorganizowanego przechowywania. Możesz również skorzystać z konfiguratora TRESTON 3D, aby dostosować indywidualną stację roboczą do swoich potrzeb.
Otwarta skrzynia magazynowa 1930-6 firmy TRESTON przekonuje swoją funkcjonalnością, stabilnością i łatwą obsługą - to idealne rozwiązanie do uporządkowanego przechowywania w przemyśle i handlu.
• Wymiary zewnętrzne D x W x H = 300 x 186 x 156 mm
• Wymiary wewnętrzne D x W x H = 230 x 155 x 140 mm
• Pojemność 5 litrów
• Przegrody: V-19
| Numer artykułu. | WL42391 |
| Model | 1930-6 |
| Producent | TRESTON |
| Numer artykułu producenta. | 1930-6 |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 186 mm |
| Wysokość | 156 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | niebieski |
| Kolor | niebieski |
| Zawartość (litry) | 5 l |
| Tworzywo | PP |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |