Obcinak czołowy Professional ESD Z 47 2 04 115mm Prof. ESD; Obcinak czołowy, szeroki, do cz. gór.
• Do prawie równoległego cięcia miękkich drutów miedzianych
• Sprężyna ułatwiająca otwieranie
• Narzędzia odprowadzające ładunki elektrostatyczne chronią części elektroniczne przed zniszczeniem
• Ostrze prawie bez fazowania do prawie równoległego cięcia
• Sprężyna ułatwiająca otwieranie
• Narzędzia odprowadzające ładunki elektrostatyczne chronią części elektroniczne przed zniszczeniem
• Ostrze prawie bez fazowania do prawie równoległego cięcia
| Numer artykułu. | WL43008 |
| Model | Z 47 2 04 |
| Alternatywna nazwa artykułu | Z47211504 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26840 |
| Długość z opakowaniem | 202 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 77 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 61 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 9654 |
| Seria produktów | Z 47 2 04 |
| Producent masy brutto | 81 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Długość narzędzia | 115 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 1,4 mm |
| Rodzaj szczypiec | Sutki powietrzne |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |