ESD Szczypce płaskie, krótkie/szpiczaste, szczęki 19 mm
• HRC 48-50
• Ząbkowane, spiczaste, krótkie szczypce
• Do ogólnej obsługi wszystkich typów komponentów
• Grubość stali 5,0 mm.
• Ząbkowane, spiczaste, krótkie szczypce
• Do ogólnej obsługi wszystkich typów komponentów
• Grubość stali 5,0 mm.
| Numer artykułu. | WL43196 |
| Model | PN 5001 D |
| Producent | WEIDINGER |
| Numer artykułu producenta. | PN 5001 D |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 98 g |
| Kształt końcówki | ząbkowany krótko spiczasty |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Długość narzędzia | 146 mm |
| Długość szczęk | 19 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce płaskie do nosa |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |