Pęseta ESD z tworzywa sztucznego, prosta, płaska, szeroka
• Pęsety ESD
• z przewodzącego, czarnego, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego, produkt odporny na kwasy
• do użytku w temperaturze maksymalnej 175°C
końcówki o szerokości 6 mm
• z przewodzącego, czarnego, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego, produkt odporny na kwasy
• do użytku w temperaturze maksymalnej 175°C
końcówki o szerokości 6 mm
| Numer artykułu. | WL43284 |
| Model | 5-193 |
| Producent | BERNSTEIN |
| Numer artykułu producenta. | 5-193 |
| Szerokość | 85 mm |
| Długość z opakowaniem | 200 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 26 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 4 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Norma ESD | Wszystkie narzędzia ESD odpowiadają normie ESD IEC 61340-5-1. Rezystancja upływowa narzędzi ESD BERNSTEIN mieści się więc się w zakresie idealnych wartości od 106 do 109 omów. |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 5 g |
| Kształt końcówki | ogólnikowy gładko prosty |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Materiał narzędziowy | plastik |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Rodzaj pęsety | Pęseta precyzyjna |
| Kształt końcówki (pęseta) | szeroki płaski prosty |
| Dane producenta GPSR | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |