Ostrze wymienne Pozidriv, PZ1 x 175 mm, 3,8 Nm
• Spełnia Twoje wymagania: zmienny moment obrotowy pokrywa szeroki zakres zastosowań
• Redukuje koszty: narzędzia rozpraszające ładunki elektrostatyczne chronią elementy elektroniczne przed zniszczeniem
• Chroni Twoje zdrowie: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni
• Zwiększa wydajność: właściwy moment obrotowy chroni przed uszkodzeniem materiału i ponowną obróbką
• Normy: IEC 61340-5-1
• DIN EN ISO 6789
• Zastosowanie: Do kontrolowanego przykręcania elementów wrażliwych elektrostatycznie z określonym momentem obrotowym, w połączeniu z grotem wymiennym Wiha Torque 4 mm ESD.
• Redukuje koszty: narzędzia rozpraszające ładunki elektrostatyczne chronią elementy elektroniczne przed zniszczeniem
• Chroni Twoje zdrowie: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni
• Zwiększa wydajność: właściwy moment obrotowy chroni przed uszkodzeniem materiału i ponowną obróbką
• Normy: IEC 61340-5-1
• DIN EN ISO 6789
• Zastosowanie: Do kontrolowanego przykręcania elementów wrażliwych elektrostatycznie z określonym momentem obrotowym, w połączeniu z grotem wymiennym Wiha Torque 4 mm ESD.
| Numer artykułu. | WL45024 |
| Model | 28592 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 285921 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26148 |
| Długość z opakowaniem | 194 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 35 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | Końcówka ostrza DIN ISO 8764-1. |
| Seria produktów | 28592 |
| Masa netto (producent) | 18 g |
| Długość ostrza momentu obrotowego | 175 mm |
| Długość robocza ostrza momentu obrotowego | 42 mm |
| Średnica ostrza sześciokątnego | 4 mm |
| Pozidriv | PZ1 |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PZ1 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętak dynamometryczny |
| Moment obrotowy (maks.) | 3,8 Nm |
| Długość narzędzia | 175 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |