Klucz do kabli okrągły 17 mm / 1,5 Nm
Klucz do kabli do złączy okrągłych z sześciokątem 17 mm firmy WIHA to precyzyjne narzędzie do bezpiecznego i kontrolowanego użytkowania w elektronice, technologii pomiarowej i kontrolnej oraz zastosowaniach przemysłowych. Wytrzymała, wzmocniona włóknem szklanym rękojeść z tworzywa sztucznego łączy trwałą sześciokątną wkładkę ze stali nierdzewnej z solidnym trzonem ostrza wykonanym ze stali chromowo-wanadowo-molibdenowej, zapewniając szczególnie wysoką stabilność i długą żywotność.
Przy szerokości płaskownika (SW) 17 mm, łuku ostrza 78 mm i całkowitej długości 218 mm, klucz do kabli jest idealny do dokręcania okrągłych złączy z maksymalnym momentem obrotowym 1,5 Nm. Pomimo swojej solidności, narzędzie pozostaje poręczne przy wadze zaledwie 26 g i umożliwia ergonomiczną pracę nawet przy wielokrotnym użyciu.
Ten klucz do kabli zapewnia bezpieczne i przyjazne dla materiału połączenie śrubowe, jest idealny do zastosowań, w których precyzja ma kluczowe znaczenie i oferuje sprawdzoną jakość WIHA zapewniającą długotrwałą i niezawodną pracę.
Przy szerokości płaskownika (SW) 17 mm, łuku ostrza 78 mm i całkowitej długości 218 mm, klucz do kabli jest idealny do dokręcania okrągłych złączy z maksymalnym momentem obrotowym 1,5 Nm. Pomimo swojej solidności, narzędzie pozostaje poręczne przy wadze zaledwie 26 g i umożliwia ergonomiczną pracę nawet przy wielokrotnym użyciu.
Ten klucz do kabli zapewnia bezpieczne i przyjazne dla materiału połączenie śrubowe, jest idealny do zastosowań, w których precyzja ma kluczowe znaczenie i oferuje sprawdzoną jakość WIHA zapewniającą długotrwałą i niezawodną pracę.
| Numer artykułu. | WL45109 |
| Model | 28594 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 36419 |
| Długość z opakowaniem | 229 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 67 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 53 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Producent masy brutto | 26 g |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 218 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |