Zestaw 10 wymiennych ostrzy do 94 15 215 / 94 35 215 / 94 35 215
Zestaw 10 ostrzy zamiennych do 94 15 215 / 94 35 215
| Numer artykułu. | WL46058 |
| Model | 94 19 215 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 94 19 215 |
| Długość | 60 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Długość z opakowaniem | 60 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 25 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 10 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 10 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 47 g |
| VDE | nie |
| Typ nożycowy | Nożyce do kabli |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |