ESD Wkrętak dynamometryczny Kraftform 7450, (0,1–1,2 Nm) regulowany, z uchwytem szybkozmiennym Rapidaptor
Wkrętak dynamometryczny Wera. Niezawodna ochrona przed energią elektrostatyczną i związanymi z nią uszkodzeniami. Fabrycznie ustawiona wartość momentu obrotowego zgodnie z wymaganiami klienta. Do wszystkich zastosowań, w których wymagany jest stale ten sam moment obrotowy i wymagana jest powtarzalna dokładność. Wartość momentu obrotowego można zmienić w zakresie pomiarowym za pomocą dodatkowego narzędzia (zestaw do ponownej kalibracji, można zamówić pod numerem kodu 05137003001). Następnie należy sprawdzić ustawioną wartość za pomocą dostępnego w handlu testera momentu obrotowego. Nieograniczony moment odkręcania do odkręcania mocno dokręconych śrub. Technologia szybkiej wymiany Rapidaptor umożliwia błyskawiczną wymianę bitów. Nadaje się do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4" zgodnie z DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173). Wielokomponentowa rękojeść Kraftform z twardymi i miękkimi strefami dla dużych prędkości roboczych i ochrony dłoni.<br>Uwaga: 1 Ncm = 0,01 Nm.
• Regulowany wkrętak dynamometryczny Kraftform ESD
• Narzędzie bezpieczne elektrostatycznie dzięki rezystancji powierzchniowej < 10⁹ Ohm
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z napędem sześciokątnym 1/4"
• Odpowiedni do bitów 1/4" zgodnie z normami DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173)
• Regulowany wkrętak dynamometryczny Kraftform ESD
• Narzędzie bezpieczne elektrostatycznie dzięki rezystancji powierzchniowej < 10⁹ Ohm
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z napędem sześciokątnym 1/4"
• Odpowiedni do bitów 1/4" zgodnie z normami DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173)
| Numer artykułu. | WL47369 |
| Model | Serie 7400 ESD Kraftform |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05074820010 |
| Długość | 170 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Długość z opakowaniem | 170 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 40 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętak dynamometryczny |
| Moment obrotowy | 0,1 – 1,2 Nm |
| Długość narzędzia | 170 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |