Mankiet chroniący przed przecięciem Hygostar z pętlą na kciuk dla przemysłu, 45 cm, bezszwowo dziane
• bardzo odporne na przecięcie włókno pokryte gumą nitrylową
• z pętlą na kciuk dla bezpiecznego dopasowania
• elastyczna górna krawędź zapobiega ślizganiu się
• dziane bezszwowo, ściśle dopasowane
• możliwość prania w temperaturze do 92°C
• elastyczny dzięki powłoce z gumy nitrylowej
• najwyższy komfort noszenia i swoboda ruchów
• z pętlą na kciuk dla bezpiecznego dopasowania
• elastyczna górna krawędź zapobiega ślizganiu się
• dziane bezszwowo, ściśle dopasowane
• możliwość prania w temperaturze do 92°C
• elastyczny dzięki powłoce z gumy nitrylowej
• najwyższy komfort noszenia i swoboda ruchów
| Numer artykułu. | WL50020 |
| Model | Hygostar-336808 |
| Linia modelowa | Hygostar Industry |
| Producent | FRANZ MENSCH |
| Numer artykułu producenta. | 336808 |
| Długość | 450 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | zielono-żółty |
| Kolor | żółty zielony |
| W zestawie bateria | nie |
| Producent masy brutto | 67 g |
| Tworzywo | Tkanina specjalna |
| Temperatura prania (maks.) | 92 °C |
| Właściwości | elastyczny |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Franz Mensch GmbH Werner-von-Siemens-Straße 2 DE-86807 Buchloe www.franz-mensch.de |