Electronic Super Knips®, szczypce do cięcia bocznego, izolowane, 125 mm
Electronic Super Knips® VDE Szczypce precyzyjne z testem VDE do najdrobniejszych prac związanych z cięciem, np. w elektronice i mechanice precyzyjnej. Uzupełnia zestaw narzędzi VDE. Szlifowane, bardzo ostre krawędzie tnące bez fasety. Cięcie ścinające z kontrolowanym mikro przesunięciem krawędzi tnącej dla długiej żywotności i ultra precyzyjnego cięcia nawet najcieńszych drutów. Precyzyjnie ukształtowane końcówki przecinają również sąsiednie druty od Ø 0,2 mm. Połączenie nitem ze stali nierdzewnej. Wyjątkowo spokojne działanie zapewniające pracę bez zmęczenia. Ze sprężyną otwierającą i ogranicznikiem otwarcia. Twardość krawędzi tnącej ok. 54 HRC. - Wartości cięcia średnio twardego drutu (średnica): Ø 1,0mm - Wartości cięcia drut miękki (średnica): Ø 0,2 - 1,6mm - Długość szczęki (B): 9mm - Grubość szczęki (na styku) (D): 7,5mm - Szerokość główki (A): 13,5mm.
• Szlifowane, bardzo ostre krawędzie tnące bez fasety
• Cięcie ścinające z kontrolowanym mikro przesunięciem krawędzi tnącej dla długiej żywotności i ultra precyzyjnego cięcia nawet najcieńszych drutów
• Precyzyjnie ukształtowane końcówki tną również sąsiednie druty od Ø 0,2 mm
• Połączenie z nitem ze stali nierdzewnej
• Wyjątkowo spokojna praca bez zmęczenia
• Ze sprężyną otwierającą i ogranicznikiem otwarcia
• Twardość krawędzi tnącej ok. 54 HRC
• Szlifowane, bardzo ostre krawędzie tnące bez fasety
• Cięcie ścinające z kontrolowanym mikro przesunięciem krawędzi tnącej dla długiej żywotności i ultra precyzyjnego cięcia nawet najcieńszych drutów
• Precyzyjnie ukształtowane końcówki tną również sąsiednie druty od Ø 0,2 mm
• Połączenie z nitem ze stali nierdzewnej
• Wyjątkowo spokojna praca bez zmęczenia
• Ze sprężyną otwierającą i ogranicznikiem otwarcia
• Twardość krawędzi tnącej ok. 54 HRC
| Numer artykułu. | WL50873 |
| Model | 78 06 125 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 78 06 125 |
| Długość | 125 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Długość z opakowaniem | 157 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 60 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 30 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,283 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN 60900, DIN ISO 9654 | IEC 60900 |
| Seria produktów | Electronic-Super-Knips® |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 75 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Uchwyt (wyrażenie) | izolowane tuleje wielokomponentowe, sprawdzone przez VDE |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 1 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 1,6 mm |
| Rodzaj szczypiec | Sutki powietrzne |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |