Szczypce igłowe precyzyjne, drobne, o zaokrąglonych szczękach.
Wewnętrznie ząbkowane szczęki dla pewnego trzymania Trwałość - najdłuższa żywotność na rynku. Weller Erem Series 2400 MagicSense to seria średnio precyzyjnych przecinarek, które łączą w sobie solidność, widoczność i dostępność. Szeroki wybór kształtów głowic do precyzyjnych prac w trudno dostępnych miejscach. Zoptymalizowany ergonomiczny kształt serii 2400 MagicSense zapobiega zmęczeniu dłoni. Aby zapewnić wyjątkowo długą żywotność, frezy te są wykonane ze zoptymalizowanych, hartowanych indukcyjnie krawędzi skrawających o twardości do 64-65 HRc. Na krawędzie tnące stosuje się specjalną stal narzędziową. Precyzyjne noże mają nieodblaskową powierzchnię, są bezpieczne dla ESD i można je ponownie ostrzyć.
• Szczypce do drobnych i standardowych elementów elektronicznych
• Powierzchnia nierefleksyjna, odporna na ESD
• Optymalny, ergonomiczny kształt uchwytów zapewniający wysoki komfort pracy
• Jak szczypce 2411P, ale z wewnętrznym uzębieniem
• Wewnętrzne ząbkowane szczęki zapewniają pewny chwyt
• Swiss made
• Szczypce do drobnych i standardowych elementów elektronicznych
• Powierzchnia nierefleksyjna, odporna na ESD
• Optymalny, ergonomiczny kształt uchwytów zapewniający wysoki komfort pracy
• Jak szczypce 2411P, ale z wewnętrznym uzębieniem
• Wewnętrzne ząbkowane szczęki zapewniają pewny chwyt
• Swiss made
| Numer artykułu. | WL51061 |
| Producent | Weller Erem |
| Numer artykułu producenta. | 2411PD |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 11 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Grubość główki | 6 mm |
| Długość narzędzia | 150 mm |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce półokrągłe |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |