Elektryczny panel przyłączeniowy TWIN, niewyposażony, bez paneli przednich, dla Quadro-TWIN 2000, 1800x76x140 mm
• 1800 x 76 x 140 mm (WxDxH)
• niewyposażone, bez płyt czołowych
• dla Quadro-Twin 2000
• niewyposażone, bez płyt czołowych
• dla Quadro-Twin 2000
| Numer artykułu. | WL51722 |
| Model | 110.459.70 |
| Linia modelowa | TWIN |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 110.459.70 |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |