Klucz nasadowy ERGO™ do śrub z łbem sześciokątnym z elastycznym przedłużeniem i 3-częściową rękojeścią, 6 mm × 150 mm
Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Z wałkiem giętkim do śrub i nakrętek sześciokątnych (śrubokręt do opasek zaciskowych)
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu obsługi, miękki materiał o sztywnej powierzchni zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie siły
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Ostrze wykonane z wysokiej jakości stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Z wałkiem giętkim do śrub i nakrętek sześciokątnych (śrubokręt do opasek zaciskowych)
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu obsługi, miękki materiał o sztywnej powierzchni zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie siły
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Ostrze wykonane z wysokiej jakości stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
| Numer artykułu. | WL53411 |
| Model | BE 7606 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-7606 |
| Długość | 27 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 122 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Gniazdo sześciokątne | 6 mm |
| Szerokość uchwytu | 27 mm |
| Długość narzędzia | 272 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |