ERGO™ tamperproof TORX®, wkrętak z gumowym uchwytem, TR8 x 75 mm
Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów antysabotażowych TORX® z kołkiem zabezpieczającym
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Wygodny 3-elementowy uchwyt zapewniający optymalną przyczepność
• Spłaszczony uchwyt zapobiega toczeniu się
• Płaska powierzchnia antypoślizgowa na uchwycie
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów antysabotażowych TORX® z kołkiem zabezpieczającym
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Wygodny 3-elementowy uchwyt zapewniający optymalną przyczepność
• Spłaszczony uchwyt zapobiega toczeniu się
• Płaska powierzchnia antypoślizgowa na uchwycie
| Numer artykułu. | WL53428 |
| Model | BE 7908 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-7908 |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 103 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX08 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Szerokość uchwytu | 17 mm |
| Długość narzędzia | 178 mm |
| Średnica uchwytu | 17 mm |
| Długość ostrza | 75 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |