Wkrętak offsetowy TORX® (długi), fosforanowany, T27 x 105 mm
Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Wkrętak offsetowy TORX® , długi
• Długa konstrukcja zapewniająca optymalne przeniesienie momentu obrotowego i dostępność
• Obróbka powierzchni poprzez utlenianie zapewnia doskonałą ochronę powierzchni; większa precyzja w końcówce.
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Rozmiar wyryty na ostrzu
• Opakowania przemysłowe
• Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• Wyższy moment obrotowy dzięki dłuższemu ramieniu
• Wkrętak offsetowy TORX® , długi
• Długa konstrukcja zapewniająca optymalne przeniesienie momentu obrotowego i dostępność
• Obróbka powierzchni poprzez utlenianie zapewnia doskonałą ochronę powierzchni; większa precyzja w końcówce.
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Rozmiar wyryty na ostrzu
• Opakowania przemysłowe
• Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• Wyższy moment obrotowy dzięki dłuższemu ramieniu
| Numer artykułu. | WL53666 |
| Model | 1995TORX-T27 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 1995TORX-T27 |
| Długość | 105 mm |
| Szerokość | 26 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | T27 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Klucz imbusowy |
| Długość narzędzia | 105 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |