Wkrętak ERGO™ do wkrętów z rowkiem z 3-elementową rękojeścią , 1,6 mm × 8 mm × 175 mm
Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów z rowkiem, grot elektrotechniczny
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Ostrze wykonane z wysokiej jakości stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 2380 i DIN 5264
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów z rowkiem, grot elektrotechniczny
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Ostrze wykonane z wysokiej jakości stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 2380 i DIN 5264
| Numer artykułu. | WL53692 |
| Model | BE 8257 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-8257 |
| Długość | 312 mm |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 36 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 122 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Szerokość uchwytu | 36 mm |
| Średnica uchwytu | 36 mm |
| Długość ostrza | 175 mm |
| Szerokość ostrza | 8 mm |
| Grubość ostrza | 1,6 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |