Wkrętak SoftFinish® electric, Phillips (00848), PH2 x 100 mm
• Zwiększa bezpieczeństwo: wąskie groty Wiha zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub.
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i zatwierdzone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i zatwierdzone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
| Numer artykułu. | WL54511 |
| Model | 321N2 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 321N2 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00848 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 321N |
| Producent masy brutto | 96 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PH2 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 218 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |