Bit slimBit electric, szczelina 4,0 mm (34580), 75 mm
Dzięki bitowi slimBit electric z rowkiem 4,0 mm (34580), 75 mm, Wiha oferuje wysokowydajny bit z rowkiem do codziennego użytku w produkcji elektroniki. Większe bezpieczeństwo: bity Wiha slimBit zapewniają dobry i chroniony dostęp do nisko położonych śrub, umożliwiając bezpieczne i precyzyjne prowadzenie bitu. Nawet w przypadku delikatnych komponentów bit zapewnia niezmiennie precyzyjne wyniki - bez kompromisów.
• Zwiększa bezpieczeństwo: bity Wiha slimBits zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub
• Oszczędność miejsca: oszczędność miejsca dzięki rozbudowanemu systemowi bitów wymiennych
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i dopuszczone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
• Zwiększa bezpieczeństwo: bity Wiha slimBits zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub
• Oszczędność miejsca: oszczędność miejsca dzięki rozbudowanemu systemowi bitów wymiennych
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i dopuszczone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
| Numer artykułu. | WL54700 |
| Model | 283110040 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 283110040 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 34580 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | 283110 |
| Producent masy brutto | 8,4 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 75 mm |
| Szerokość ostrza | 4 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |