Szczypce do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających z prostymi szczękami, chromowane, 8 do 25 mm
Z prostymi szczękami, nadaje się do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Szczypce do zaciskania wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Z prostymi szczękami, do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Stal szybkotnąca
• Wykończenie chromowe, końcówki polerowane na wysoki połysk
• Z prostymi szczękami, nadaje się do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Szczypce do zaciskania wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Z prostymi szczękami, do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
• Stal szybkotnąca
• Wykończenie chromowe, końcówki polerowane na wysoki połysk
• Z prostymi szczękami, nadaje się do wewnętrznych pierścieni zabezpieczających
| Numer artykułu. | WL54812 |
| Model | 2461 C8 |
| Producent | Belzer |
| Numer artykułu producenta. | 2461 C8 |
| Długość | 140 mm |
| Szerokość | 165 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 18,5 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Wysokowydajny stop stali |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Średnica pierścienia | 40 - 100 mm |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce do wewnętrznych pierścieni mocujących |
| Dane producenta GPSR | Karl-Heinz Belzer GmbH & Co. KG Fürkerfeldstraße 33 DE-42697 Solingen www.belzer-solingen.de |