Końcówka lutownicza stożkowa, średnica 0,6 mm
Końcówki C210 są odpowiednie do precyzyjnego lutowania o średnim zapotrzebowaniu na moc.
Ze względu na swoje rozmiary, wkłady te są idealne do pracy z SMD, pod mikroskopem lub z konwencjonalnymi komponentami.
Można je stosować z precyzyjnymi końcówkami T210.
Końcówki JBC Long Life oferują błyskawiczne nagrzewanie, doskonałe przenoszenie ciepła i długi okres przydatności.
Dzięki systemowi JBC Most Efficient Soldering System oraz funkcji Sleep & Hibernation działają 5 razy dłużej niż produkty innych marek.
C210036 - Grot lutowniczy stożkowy Ø 0,6
Ze względu na swoje rozmiary, wkłady te są idealne do pracy z SMD, pod mikroskopem lub z konwencjonalnymi komponentami.
Można je stosować z precyzyjnymi końcówkami T210.
Końcówki JBC Long Life oferują błyskawiczne nagrzewanie, doskonałe przenoszenie ciepła i długi okres przydatności.
Dzięki systemowi JBC Most Efficient Soldering System oraz funkcji Sleep & Hibernation działają 5 razy dłużej niż produkty innych marek.
C210036 - Grot lutowniczy stożkowy Ø 0,6
| Numer artykułu. | WL54977 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | C210036 |
| Długość z opakowaniem | 110 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 12 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 12 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | C210 |
| Masa netto (producent) | 2 g |
| Producent masy brutto | 20 g |
| Seria wskazówek | C210 |
| Kształt końcówki | stożkowy |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | T210 |
| Pasująca rękojeść | T210,B-100,B-500 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |