Mini narzędzie do ściągania izolacji, 100 mm, opakowanie SB.
Mini ściągacz izolacji z przewodów, 100 mm, opakowanie SB firmy KNIPEX imponuje precyzyjnym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością. Narzędzie to, opracowane z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, umożliwia łatwe i czyste usuwanie izolacji z szerokiej gamy przewodów i żył. Precyzyjne zdejmowanie izolacji dzięki stopniowemu dostosowywaniu narzędzia do średnicy przewodu Z obcinakiem do drutu Z ogranicznikiem długości: regulacja od 4,0 do 15,0 mm Z grzechotką Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają wygodną obsługę i długą żywotność. Niezbędne narzędzie dla elektryków, techników i każdego, kto chce wykonywać precyzyjne i wydajne prace w zakresie obróbki kabli.
• Precyzyjne zdejmowanie izolacji dzięki stopniowemu dopasowaniu narzędzia do średnicy przewodu
• Z obcinakiem do drutu
• Z ogranicznikiem długości: regulowany od 4,0 do 15,0 mm
• Z grzechotką
• Precyzyjne zdejmowanie izolacji dzięki stopniowemu dopasowaniu narzędzia do średnicy przewodu
• Z obcinakiem do drutu
• Z ogranicznikiem długości: regulowany od 4,0 do 15,0 mm
• Z grzechotką
| Numer artykułu. | WL61343 |
| Model | 12 80 040 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 12 80 040 SB |
| Długość | 36 mm |
| Szerokość | 101 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość z opakowaniem | 254 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 86 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Objętość z opakowaniem | 1,74 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 35 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wartość odbarczenia | 0,12 – 0,4 mm |
| AWG | 36 - 26 |
| Rodzaj szczypiec | narzędzie do zdejmowania izolacji |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |