Pęseta precyzyjna ESD, 135 mm
Stal chromowo-niklowa ESD: nierdzewna, antymagnetyczna (18/10), bardzo powszechna jakość elektroniczna. Powłoka ESD: bezodblaskowa czarna, o oporności powierzchniowej ok. 10⁵ Ohm. Porady szczotkowane bez odblasków. Powierzchnie chwytne zmatowione dla optymalnej przyczepności. Amerykański kształt, mocny. długie końcówki. prosty kształt. Gładkie powierzchnie chwytne. - Konstrukcja: nierdzewna, antymagnetyczna, przewodząca prąd - ESD: Tak
• Stal chromowa/niklowa: nierdzewna, antymagnetyczna (18/10), bardzo powszechna jakość elektroniczna
• Powłoka ESD: czarna bezodblaskowa, o oporności powierzchniowej ok. 10⁵ Ohm
• Porady szczotkowane bez odblasków
• Powierzchnie chwytne zmatowione dla optymalnej przyczepności
• Stal chromowa/niklowa: nierdzewna, antymagnetyczna (18/10), bardzo powszechna jakość elektroniczna
• Powłoka ESD: czarna bezodblaskowa, o oporności powierzchniowej ok. 10⁵ Ohm
• Porady szczotkowane bez odblasków
• Powierzchnie chwytne zmatowione dla optymalnej przyczepności
| Numer artykułu. | WL61869 |
| Model | 92 28 72 ESD |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 92 28 72 ESD |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 11 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Długość z opakowaniem | 130 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 11 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 14 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 34 g |
| Powierzchnia | nierdzewne, antymagnetyczne, przewodzące prąd elektryczny |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Materiał narzędziowy | stal chromowa/niklowa |
| Długość narzędzia | 135 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | ESD |
| Rodzaj pęsety | Pęseta precyzyjna |
| Kształt końcówki (pęseta) | prosty |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |