Końcówki kablowe z plastikowym kołnierzem, 18 mm, 6 mm², żółte, 100 sztuk
Niezawodne końcówki kablowe z kołnierzem z tworzywa sztucznego, obszar zaciskania 18 mm, przewód 6 mm², żółte, 100 sztuk firmy Knipex to doskonały sposób na optymalne mechaniczne i elektryczne zabezpieczenie końcówek kablowych. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia stałą jakość podczas całego procesu montażu i znacznie zmniejsza ryzyko nieprawidłowych połączeń. Te końcówki kablowe są zatem idealnym wyborem do stosowania w budowie szaf sterowniczych, instalacji maszyn lub konserwacji przemysłowej.
| Numer artykułu. | WL62126 |
| Model | 97 99 356 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 97 99 356 |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 120 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 175 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 20 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,135 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 100 sztuka |
| Kolor | żółty |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN 46228 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 51 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Przekrój kabla | 6 mm² |
| Obszar zaciskania | 18 mm |
| AWG | 10 |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |