Klucz płaski, chromowany, pozycja szczęk 15°, szerokość w poprzek 19 mm, 165 mm
Pozycja szczęki 15°. Narzędzie podstawowe chromowane. - Szerokość w poprzek mieszkania: 19mm - Długość l max: 165mm - Grubość głowicy a max: 9mm - Szerokość głowicy b max: 47mm
• Pozycja ust 15°.
• Narzędzie podstawowe chromowane
• Pozycja ust 15°.
• Narzędzie podstawowe chromowane
| Numer artykułu. | WL62171 |
| Model | 98 00 19 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 98 00 19 |
| Długość | 170 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 189 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 72 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 48 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,637 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 154 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 165 mm |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |