Wkrętaki do śrub Torx® TX10, czernione, izolowane, 160 mm
Wkrętak do wkrętów Torx®: Ergonomicznie zoptymalizowana dwukomponentowa rękojeść zapewniająca niemęczące i przyjazne dla dłoni przenoszenie siły. Kształt uchwytu zapobiegający przewracaniu się. - Rozmiar: TX10 - Długość ostrza: 60mm - Długość rękojeści: 102mm - Długość nieizolowanego ostrza: 15mm - Sprawdzone przez VDE: Tak
• Ergonomicznie zoptymalizowana dwukomponentowa rękojeść zapewniająca niemęczącą i przyjazną dla dłoni transmisję mocy
• Kształt uchwytu zapobiegający przewracaniu się
• Ergonomicznie zoptymalizowana dwukomponentowa rękojeść zapewniająca niemęczącą i przyjazną dla dłoni transmisję mocy
• Kształt uchwytu zapobiegający przewracaniu się
| Numer artykułu. | WL62260 |
| Model | 98 26 10 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 98 26 10 |
| Długość | 315 mm |
| Szerokość | 37 mm |
| Wysokość | 36 mm |
| Długość z opakowaniem | 236 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 88 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 52 mm |
| Objętość z opakowaniem | 1,104 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 38 g |
| Powierzchnia | wypalony |
| VDE | tak |
| Typ śruby | TX10 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ śrubokręta | 1000 V izolowane |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | VDE | izolujący uchwyt wielokomponentowy, sprawdzony przez VDE |
| Długość ostrza | 60 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |