Szafka boczna ESD, 1000x450x2064 mm, wersja drewniana z drzwiami skrzydłowymi
• 1000 x 450 x 2064 mm (WxDxH)
• Wersja drewniana z drzwiami uchylnymi
• Wersja drewniana z drzwiami uchylnymi
| Numer artykułu. | WL63685 |
| Model | 510.451.01 |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 510.451.01 |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wysokość | 2064 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |