FLEX pomocnik do stania z pierścieniem na stopy i ślizgaczami, PU, czarny ESD
Dobre wsparcie dla czynności wykonywanych na stojąco oraz dla stanowisk pracy łączonej
| Numer artykułu. | WL63741 |
| Producent | TRESTON |
| Numer artykułu producenta. | C19PU-ESD |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | Poliuretan, Polerowane aluminium |
| Nośność | 120 kg |
| Typ (krzesło) | Ślizgacz |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |