Wkładka wymienna, biała - 36, 3567 wkładka do obuwia zawodowego Reflexor damska
• wkładka do obuwia zawodowego Reflexor
• Antystatyczny
• Zgodność z ESD według DIN EN 61340
• Mikrofibra "na parze
• Płaskie, gładkie
• Wkładka do butów Reflexor
• Antystatyczny
• Zgodność z ESD według DIN EN 61340
• Mikrofibra "na parze
• Płaskie, gładkie
• Wkładka do butów Reflexor
| Numer artykułu. | WL64637 |
| Model | 3567 |
| Producent | ABEBA |
| Numer artykułu producenta. | 3567-36 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Kolor | biały |
| Masa netto (producent) | 120 g |
| Płeć | Żeński |
| Czapka ochronna | nie |
| Rodzaj butów | Wkładka do butów |
| Szerokość buta | W10 (Szerokość standardowa) |
| Materiał (buty) | Mikrofaza |
| Rozmiar buta UE | 36 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ABEBA Spezialschuh-Ausstatter GmbH Schlackenbergstraße 5 DE-66386 St. Ingbert www.abeba.com |