Wykroje piankowe LL, szare, 552x352 mm
Pianki przewodzące LL
| Numer artykułu. | WL69341 |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1003415 |
| Długość | 552 mm |
| Szerokość | 352 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | szary |
| Tworzywo | PUR |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |