Wytrzymała podstawa stołowa do różnych lamp i świateł
Wytrzymała podstawa stołowa, która utrzymuje ciężar lamp i lup światła dziennego.
Kompatybilne produkty:
Lupa Omega 5 (E25110)
Lupa Omega 7 (E25130)
Lumi (E35500)
Lupa iQ (25100)
Lupa MAG Lamp S (N1200)
Lupa MAG Lamp XL (N1300)
Kompatybilne produkty:
Lupa Omega 5 (E25110)
Lupa Omega 7 (E25130)
Lumi (E35500)
Lupa iQ (25100)
Lupa MAG Lamp S (N1200)
Lupa MAG Lamp XL (N1300)
| Numer artykułu. | WL70408 |
| Producent | DAYLIGHT |
| Numer artykułu producenta. | E52080 |
| Długość | 338 mm |
| Szerokość | 392 mm |
| Wysokość | 148 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | biały |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 9,5 kg |
| Producent masy brutto | 10,6 kg |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | The Daylight Company Limited Marco Polostraat 2-14 NL-3165 Rotterdam www.daylightcompany.com |