Precyzyjne frezy boczne ERGO ESD, spiczasta główka, twarde materiały, S, płaskie
• Stożkowe
• Precyzyjne frezy boczne ERGO™ z głowicą stożkową, seria PS.
• Przeznaczone do cięcia drutu prowadzącego, drutu szpulowego do cewników i stentów (kardiologia i urologia)
• Bezpieczne dla ESD ergonomiczne, dwukomponentowe uchwyty
• Formy cięcia: Mikrofazowanie (ze skosem), spłukiwanie (mały skos) i ultra spłukiwanie (bez skosu).
• Ostre ostrza z czystym cięciem
• Materiał: wysokowydajny stop stali
Fosforanowany
• Precyzyjnie szlifowane krawędzie tnące zapewniają długą żywotność i czyste cięcie
• Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie o wysokim stopniu twardości (63-65 HRC)
• Zmniejszające tarcie złącze śrubowe dla gładkich cięć bez nakładania się nóg
• Uchwyty bezpieczne dla ESD z miękką powierzchnią i twardym rdzeniem
• Sprężyna otwierająca z trzema różnymi ustawieniami napięcia sprężyny i szerokości otwarcia
• Precyzyjne frezy boczne ERGO™ z głowicą stożkową, seria PS.
• Przeznaczone do cięcia drutu prowadzącego, drutu szpulowego do cewników i stentów (kardiologia i urologia)
• Bezpieczne dla ESD ergonomiczne, dwukomponentowe uchwyty
• Formy cięcia: Mikrofazowanie (ze skosem), spłukiwanie (mały skos) i ultra spłukiwanie (bez skosu).
• Ostre ostrza z czystym cięciem
• Materiał: wysokowydajny stop stali
Fosforanowany
• Precyzyjnie szlifowane krawędzie tnące zapewniają długą żywotność i czyste cięcie
• Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie o wysokim stopniu twardości (63-65 HRC)
• Zmniejszające tarcie złącze śrubowe dla gładkich cięć bez nakładania się nóg
• Uchwyty bezpieczne dla ESD z miękką powierzchnią i twardym rdzeniem
• Sprężyna otwierająca z trzema różnymi ustawieniami napięcia sprężyny i szerokości otwarcia
| Numer artykułu. | WL70916 |
| Model | RX81xxPS spitz |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | RX8143PS |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 70 g |
| Zgodny z ESD | tak |
| Zdolność cięcia nożyc bocznych | 0,1 - 1,0 mm |
| Typ ostrza tnącego | z delikatnym skosem |
| Kształt szczęki | wskazany |
| Długość narzędzia | 135,5 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |