Klucz płasko-oczkowy 6004 Joker XL, samonastawny, 19-24 x 256 mm
Joker 6004 to samonastawny klucz płaski z bezstopniową regulacją do różnych rozmiarów śrub i nakrętek - bez konieczności regulacji.
Równoległe, gładkie szczęki chronią komponenty, a zintegrowana funkcja grzechotki umożliwia szybką pracę bez konieczności odkładania. Niski kąt obrotu wynoszący 30° zapewnia wysoką wydajność nawet w ciasnych przestrzeniach.
Otwór do zawieszania umożliwia praktyczne przechowywanie.
• Odpowiedni do śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek o szerokości klucza od 19,0 do 24,0 mm (metryczny)
• Odpowiedni do śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek o szerokości klucza od 3/4" do 15/16" (calowy)
• Automatyczne i bezstopniowe chwytanie różnych rozmiarów
• Mechanizm dźwigniowy zmniejsza poślizg i chroni przed uszkodzeniami
• Mechaniczna grzechotka umożliwiająca szybką, ciągłą pracę bez konieczności odkładania klucza
• Kąt odchylenia do tyłu wynoszący zaledwie 30° dzięki pozycjonowaniu w pryzmatach szerokości narożnika szczęki
Równoległe, gładkie szczęki chronią komponenty, a zintegrowana funkcja grzechotki umożliwia szybką pracę bez konieczności odkładania. Niski kąt obrotu wynoszący 30° zapewnia wysoką wydajność nawet w ciasnych przestrzeniach.
Otwór do zawieszania umożliwia praktyczne przechowywanie.
• Odpowiedni do śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek o szerokości klucza od 19,0 do 24,0 mm (metryczny)
• Odpowiedni do śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek o szerokości klucza od 3/4" do 15/16" (calowy)
• Automatyczne i bezstopniowe chwytanie różnych rozmiarów
• Mechanizm dźwigniowy zmniejsza poślizg i chroni przed uszkodzeniami
• Mechaniczna grzechotka umożliwiająca szybką, ciągłą pracę bez konieczności odkładania klucza
• Kąt odchylenia do tyłu wynoszący zaledwie 30° dzięki pozycjonowaniu w pryzmatach szerokości narożnika szczęki
| Numer artykułu. | WL71950 |
| Model | 6004 Joker XL |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05020104001 |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 6004 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Grubość główki | 16 mm |
| Długość narzędzia | 256 mm |
| Rozmiar klucza | 19-24 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |