Wkrętak SoftFinish® electric slot 3.0mm x 100mm (39579)
Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
Do zastosowań elektrycznych
Testowane zgodnie z normą IEC 60900.
• Grubość krawędzi tnącej 1: 0,5 mm
• Opakowanie typu blister: Tak
• ESD Artykuł: Nie
• Gniazdo 1: 3,0 mm
• Średnica uchwytu: 23 mm
• Długość całkowita (mm): 204 mm
• Długość widocznego ostrza: 100 mm
• z baterią: Nie
Do zastosowań elektrycznych
Testowane zgodnie z normą IEC 60900.
• Grubość krawędzi tnącej 1: 0,5 mm
• Opakowanie typu blister: Tak
• ESD Artykuł: Nie
• Gniazdo 1: 3,0 mm
• Średnica uchwytu: 23 mm
• Długość całkowita (mm): 204 mm
• Długość widocznego ostrza: 100 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL72655 |
| Alternatywna nazwa artykułu | SB320N03010001 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 39579 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | Testowane zgodnie z normą IEC 60900. |
| Seria produktów | 320N |
| Producent masy brutto | 40,2 g |
| VDE | tak |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | 1000 V izolowane |
| Grubość ostrza | 0,5 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Szerokość ostrza | 3 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |