Zestaw kluczy w uchwycie kompaktowym sześciokątny kulisty 10 szt. krótki, chromowany matowo w blisterze (40411)
Zastosowanie: Szczególnie do trudno dostępnych śrub.
Uchwyt na bity: tylko dla bitów slimBits 6 mm.
Extra: Kulista główka umożliwia wkręcanie pod kątem do 25°.
Extra: Dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi, uchwyt ten idealnie pasuje do każdej kieszeni na reguły składane.
Extra: Popularne rozmiary kluczy są schludnie przechowywane w uchwycie.
Ostrze: stal chromowo-wanadowa, hartowana na wylot, chromowana matowo.
Zgodnie z normą ISO 2936L.
Treść:
1x sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Końcówka kulista sześciokątna, krótka, chromowana matowo 1,5mm (40401)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 2.0mm (40402)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 2,5mm (40403)
1x Klucz do szpilek z łbem kulistym sześciokątnym, krótki. Długopis sześciokątny krótki 3.0mm (40404)
1x Klucz do szpilek z łbem kulistym sześciokątnym, krótki. Długopis sześciokątny krótki 4.0mm (40405)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Końcówka kulista sześciokątna krótka 5,0 mm (40406)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 6.0mm (40407)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 8.0mm (40408)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 10.0mm (40409)
1x Uchwyt kompaktowy
• Opakowanie typu blister: Tak
• ESD Artykuł: Nie
• Z akumulatorem: Nie
Uchwyt na bity: tylko dla bitów slimBits 6 mm.
Extra: Kulista główka umożliwia wkręcanie pod kątem do 25°.
Extra: Dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi, uchwyt ten idealnie pasuje do każdej kieszeni na reguły składane.
Extra: Popularne rozmiary kluczy są schludnie przechowywane w uchwycie.
Ostrze: stal chromowo-wanadowa, hartowana na wylot, chromowana matowo.
Zgodnie z normą ISO 2936L.
Treść:
1x sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Końcówka kulista sześciokątna, krótka, chromowana matowo 1,5mm (40401)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 2.0mm (40402)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 2,5mm (40403)
1x Klucz do szpilek z łbem kulistym sześciokątnym, krótki. Długopis sześciokątny krótki 3.0mm (40404)
1x Klucz do szpilek z łbem kulistym sześciokątnym, krótki. Długopis sześciokątny krótki 4.0mm (40405)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Końcówka kulista sześciokątna krótka 5,0 mm (40406)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 6.0mm (40407)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 8.0mm (40408)
1x Sześciokątny klucz do szpilek kulistych, krótki. Długopis sześciokątny krótki 10.0mm (40409)
1x Uchwyt kompaktowy
• Opakowanie typu blister: Tak
• ESD Artykuł: Nie
• Z akumulatorem: Nie
| Numer artykułu. | WL72808 |
| Alternatywna nazwa artykułu | SB369KH9 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 40411 |
| Długość | 335 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | Na podstawie normy ISO 2936L. |
| Seria produktów | 369K |
| Producent masy brutto | 277 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | przeskok |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |