Pica BIG DRY zestaw uzupełniający ANILINE 2.0, opakowanie SB
Przewody wymienne Pica BIG Dry
• Opakowanie typu blister
• ANILINE 2.0 "all-weather" leads
• Specjalne grafitowe przewody
• Idealny do materiałów mokrych
• Głęboka czerń, silne ścieranie na mokrym drewnie
• Nowa formuła: nietoksyczna i przyjazna dla środowiska
• Prostokątne przewody o przekroju 2x5mm, długość 150mm
• 12 grafitowych przewodów w stabilnym etui
• Opakowanie typu blister
• ANILINE 2.0 "all-weather" leads
• Specjalne grafitowe przewody
• Idealny do materiałów mokrych
• Głęboka czerń, silne ścieranie na mokrym drewnie
• Nowa formuła: nietoksyczna i przyjazna dla środowiska
• Prostokątne przewody o przekroju 2x5mm, długość 150mm
• 12 grafitowych przewodów w stabilnym etui
| Numer artykułu. | WL73304 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Linia modelowa | Pica BIG DRY |
| Producent | PICA |
| Numer artykułu producenta. | 6051/SB |
| Długość | 235 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor czcionki | grafit |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Kolor | grafit |
| W zestawie bateria | nie |
| Opakowanie typu blister | tak |
| Dane producenta GPSR | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |