Wkrętak do kluczy nasadowych, 395 HO, 9,3 x 90 mm
Wkrętak nasadowy z wydrążonym trzpieniem jest idealny do połączeń śrubowych z wystającymi prętami gwintowanymi, ponieważ można je umieścić w wydrążonym trzpieniu.
Wielokomponentowa rękojeść umożliwia szybkie chwytanie oraz wygodne i wydajne przenoszenie siły dzięki twardym, antypoślizgowym strefom o dużej powierzchni styku.
Zintegrowane sześciokątne zabezpieczenie przed staczaniem się zapobiega staczaniu się narzędzia, a oznaczenie rękojeści ułatwia szybkie odnalezienie i przyporządkowanie narzędzia.
• Wkrętak z kluczem nasadowym do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform zapewnia wygodną i wydajną pracę
• Oznaczenie rękojeści dla szybkiego odnalezienia i łatwego sortowania
• Sześciokątne zabezpieczenie przed staczaniem się z narzędzia
• Wydrążony trzon do wystających prętów gwintowanych, powierzchnia nikromatowa
Wielokomponentowa rękojeść umożliwia szybkie chwytanie oraz wygodne i wydajne przenoszenie siły dzięki twardym, antypoślizgowym strefom o dużej powierzchni styku.
Zintegrowane sześciokątne zabezpieczenie przed staczaniem się zapobiega staczaniu się narzędzia, a oznaczenie rękojeści ułatwia szybkie odnalezienie i przyporządkowanie narzędzia.
• Wkrętak z kluczem nasadowym do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform zapewnia wygodną i wydajną pracę
• Oznaczenie rękojeści dla szybkiego odnalezienia i łatwego sortowania
• Sześciokątne zabezpieczenie przed staczaniem się z narzędzia
• Wydrążony trzon do wystających prętów gwintowanych, powierzchnia nikromatowa
| Numer artykułu. | WL74465 |
| Model | 395 HO |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 5029465001 |
| Długość | 168 mm |
| Szerokość | 33 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 395 HO |
| Długość uchwytu | 112 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Rozmiar wyjściowy | 10 mm |
| Średnica ostrza | 9,3 mm |
| Długość ostrza | 90 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |