2515 Długie spodnie malarskie, unisex, biały/czarny, 94
Spodnie malarskie ze wstępnie ukształtowanymi nogawkami i kieszeniami na kolanach CORDURA®. Ochrona kolan może być umieszczona na dwóch różnych poziomach. Dwie kieszenie przednie i dwie kieszenie tylne wzmocnione materiałem CORDURA®. Luźne wiszące kieszenie na gwoździe wzmocnione materiałem CORDURA®. Kieszeń wisząca po lewej stronie ma dodatkową przegrodę. Kieszeń wisząca po prawej stronie ma trzy mniejsze przegródki na akcesoria i ukrytą rozkładaną kieszeń na identyfikator. Regulowana pętla na młotek. Przednia kieszeń na linijkę, która jest luźna na dole dla wygody. Kieszeń na linijkę jest wyposażona w dwa uchwyty na noże, pętlę i kieszeń na długopis. Kieszeń na nogawce po lewej stronie z zamkiem błyskawicznym i przegródkami na długopis i telefon. D-ring.
• OEKO-Tex: SE 20-248
• Kieszenie na kolanach
• Kieszenie z rozcięciem
• Kieszenie na nogawkach
• OEKO-Tex: SE 20-248
• Kieszenie na kolanach
• Kieszenie z rozcięciem
• Kieszenie na nogawkach
| Numer artykułu. | WL78572 |
| Model | 1000855 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 2515-0105-C146 |
| Producent | TOP SWEDE |
| Numer artykułu producenta. | 1000855924146 |
| Długość z opakowaniem | 380 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 300 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 47 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | wielokolorowy |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 1,15 kg |
| Płeć | unisex |
| Długość spodni | długi |
| Rozmiar | 94 |
| Skład materiału | 100% bawełna |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Båstadgruppen AB Fraktgatan 1 SE-262 21 73 Ängelholm www.bastadgruppen.com |